Březen 2011

22 Season

22. března 2011 v 17:08 | Đean |  NEWS
Dnes již podruhé zdravím,během pár dní zcela zprovozním rubriku FUTURAMA ,a také vytvořim zcela novou,na které najdete všechny informace o 22 sérii popis i epizodu online,všechny zajimavosti apod. Toť vše A NEZAPONĚNTE SI PŘEČIST NOVÉ PROMO! (ČLÁNEK POD)


Nové promo: A love is A Many strangeled things

22. března 2011 v 14:50 | Đean
Během několika dnů na webu proběhne pár upráv,jak v obsahu tak i trochu na vzhledu,Ted se ale vrhněme na popis a promo k nové epizodě s názvem Love is A Many Strangeled things.
Když homer několikrát omylem ponižuje Bárta ve frontě,Marge Homerovi řekne at navšťíví Terapeuta aby si zlepšil vztah s Bártem.Terapeut na Homerovi zkouší pokusy, a řekne mu at si zkusí byt dítě.Ale když Bárt zjísti že Homer chodí na sezení ,tak zistí že Homer je padavka a šikanuje ho ve škole.Marge požádá Dr.Zanderova ať dá vše do pořádku


FUTURAMA

20. března 2011 v 18:00 | Đean |  NEWS
Rozhodl jsem se že zde zavedu zcela novou rubriku a to u bratrském seriálu FUTURAMA,naleznete tam zakladni informace a popisy postav,videa,obrázky apod.
Rubrika bude zprovozněna během několika minut/hodin,informace budou přidaný během několika dnů.
Mějte se


Simpsonovi -Prima COOL

19. března 2011 v 16:34 | Đean |  NEWS
Přijdu na web a malem sem dostal infarkt,onlinej bylo 40 lidí :O,to je na muj blog opravdu hodně :),takže chci poděkovat všem kteří sem přišli :),ted přikročme k tématu -SIMPSONOVI NA PRIMA COOL,takže jak všichni víte na prima cool běží simpsnovy už od začátku roku 2010, před pár týdný se odvysílala 21 série s českým dabingem(který se díkybohu vůbec nezměnil). 22 série na nás čeká až za delší dobu protože jak dobře víte ještě není dovysílána ani v USA.Ale Prima cool nedávno začala vysílat 6 resp 7 sérii futuramy protože filmy jako Fialovy trpáslík,Benderova hra apod. Pojmuli jako 6 sérii.Ještě sem chtěl říct že u nás se bude objevovat každá nová epizoda 22 série ONLINE,během 2 dnů po odvysýlání.
Tak to je zatím vše přidávám videa na pobavení :) ,a brzy bude hotovo mé nové video s nejlepšími Homerovými hláškami.


Simpsons-news ,již 2 roky :)

19. března 2011 v 11:20 | Đean |  NEWS
Znovu se ozívám,doufam že ste si všimli menších uprav na webu :) a ted k novinkám

THE SCORPION TALE(PŘÍBĚH ŠKORPIONA) : Lisa jde se školou na exkurzi do pouště, a uvědomí si že v poušti je spousta zajímavých věcí.domů si přinaší pouštní vodu jako suvenýr domů.Dědu vyhazují z domova důchodců.Homer na dědovy tajně zkoušý vodu z pouště (která se projevuje jako droga) aby omezil jeho mrzouství.

epizoda online:A Midsummer's Nice Dream:


V průběhu dneška ještěš něco málo přídám ;-)Accepted my apologize :)

6. března 2011 v 18:16 | Đean
Hello my friednds, Hlasím se po asi měsíci s novinkami zatím vás nebudu zdržovat kecama takže deme na to ;-)

ANGRY DAD:THE MOVIE Bart je naštvaný na Homer a tak vytvaří film pod názven ANGRY DAD:THE MOVIE ,film má silnou pozitivní kritiku.Russel Brand,Bartovi předavá zlatý glóbus,Homer vystupuje na podium a přednaší dlouho řeč.
Bart píše další pokračovaní a dokonce je film nominován na Oscara ale Bart to drží v tajnosti.


ONLINETHE BLUE AND THE GRAY Poté co Vočko stráví další Valentýn sám,navšťíví Doktora Kissinghera(Pususem),Aby získal větší důvěru k ženám a naučil sem snimi komunikovat.Doktor mu poradí aby Homer byl jeho opora a pomohl bu s ženami. Marge objevuje svoje první šediny a proto se rozhodne plně přebarvit na šedou barvu,město je z toho v šoku,Marge se rozhodla pro vyspělejší vzhled ale i chováním. Marge začne žárlit protože Homer je idolem pro dámy ve Springfieldu,ale on ji ukaže že má oči jen pro ni. Tato epizoda ukazeje že láska ve Springfieldu nevymřela.